Aktywacja w 3 prostych krokach

1
Załóż konto w Availo24
2
Aktywuj abonament prawny
3
Skontaktuj się z naszym ekspertem

Telefoniczna pomoc prawna

Wystarczy, że po wykupieniu pakietu zadzwonisz pod numer (22) 22 80 800 - konsultant po krótkim przedstawieniu problemu, przełączy Cię do prawnika o specjalizacji związanej z Twoją sprawą. Szybko dowiesz się, co powinieneś w danej sytuacji zrobić.

Opracowywanie dokumentów prawnych

Potrzebujesz pisma prawnego lub administracyjnego? Zlecając nam przygotowanie takiej dokumentacji, masz pewność, że będzie ona sporządzona profesjonalnie.

Przygotowanie opinii prawnej

Jeżeli sobie tego życzysz, przygotujemy opinię prawną dotyczącą Twojego problemu. Tworząc tego rodzaju opracowanie dbamy, aby było jak najbardziej obiektywne.

Na jaką pomoc możesz liczyć?

DORADZTWO DZIEDZINY PRAWA ZWIĄZANE Z DZIAŁALNOŚCIĄ GOSPODARCZĄ

Prawo potrafi zaskoczyć – w szczególności, kiedy zarządzamy własną firmą. Niespodzianki są jednak ostatnią rzeczą, na jaką ma ochotę dobry menedżer. Nasi prawnicy doświadczeni w dziedzinach prawa gospodarczego sprawią, że żadna nieplanowana sytuacja nie pokrzyżuje Twoich planów biznesowych!

Aby zapewnić wsparcie prawne dla swojej firmy wybierz abonament PRAWNIK DLA FIRMY lub PRAWNIK DLA FIRMY PREMIUM.

Czytaj wiecej

WSPARCIE PRAWNE DLA MIKROPRZEDSIĘBIORSTW

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą musisz mieć rękę stale na pulsie – również pod względem prawnym. Pierwsze kroki w biznesie nigdy są jednak łatwe. Zapewnij więc bezpieczeństwo dla swojej inwestycji i korzystaj ze wsparcia wysokiej klasy prawników. Bez wychodzenia z domu lub firmy, błyskawicznie i przez telefon. A to wszystko za mniej niż 60,00 zł brutto na miesiąc.

Abonament PRAWNIK DLA FIRMY to świetny wybór dla najmniejszych ale prężnie rozwijających się przedsiębiorstw.

Czytaj wiecej

POMOC DLA FIRMY I DLA CIEBIE

Nie samą pracą żyje człowiek… jeśli zatem chcesz zapewnić bezpieczeństwo prawne nie tylko swojej firmie, ale również swoim sprawom prywatnym – skorzystaj z nielimitowanych, telefonicznych porad prawnych świadczonych w ramach abonamentu PRAWNIK DLA FIRMY PREMIUM.

Abonament PRAWNIK DLA FIRMY PREMIUM to gwarancja rzetelnej pomocy z dziedzin prawa związanych z działalnością gospodarczą oraz z dziedzin prawa z zakresu życia prywatnego.

Czytaj wiecej

USŁUGI PONADSTANDARDOWE

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz wsparcia prawnego w zakresie, który nie został uwzględniony w naszych abonamentach – koniecznie skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wyceną za usługi ponad standardowe takie jak m.in. pomoc w odzyskiwaniu należności lub doradztwo podatkowe.

Po pomoc prawną w zakresie nieuwzględnionym w abonamentach zadzwoń pod numer 22 22 80 800 Pamiętaj, aby podczas rozmowy zaznaczyć iż sprawa dotyczy działalności gospodarczej.

Czytaj wiecej

POLECAMY – ABONAMENT PRAWNIK DLA FIRMY ZA 80 zł + VAT

Promocyjne ceny

Prawnik dla Firmy

8000 zł + VAT
  • 24 porady prawne w tym 4 z analizą dokumentów
  • opracowanie dokumentów prawnych
  • zakres abonamentu – działalność gospodarcza
  • przy płatności jednorazowej – 1 miesiąc abonamentu gratis
Dowiedz się więcej

Prawnik dla Firmy PREMIUM

16100 zł + VAT
  • nielimitowane porady prawne z 10 analizami dokumentów
  • opracowanie dokumentów prawnych
  • zakres abonamentu – działalność gospodarcza oraz życie prywatne
  • przy płatności jednorazowej – 1 miesiąc abonamentu gratis
Dowiedz się więcej

Historie naszych klientów

Pani Aleksandra

Prawo Pracy

Dzięki pomocy prawników z Availo moja firma nigdy nie miała problemów na polu prawa pracy. Jeżeli mam wątpliwości w tym zakresie, wiem że mogę zwrócić się do odpowiedniego specjalisty i zawsze otrzymam szybką odpowiedź.

Pan Mateusz

Windykacja

Jeden z klientów zalegał mi z zapłatą faktury. Po poradę zgłosiłem się do Availo. Dzięki precyzyjnym wskazówkom, opracowaniu odpowiednich pism i pieczęci prewencyjnej udało się się w końcu odzyskać moje pieniądze.

Pani Monika

Rozliczenie pojazdu służbowego

Mój zawód wiąże się z częstymi podróżami biznesowymi. Co za tym idzie, często wykorzystuję samochód służbowy. Rozliczanie kosztów, jakie generuje taki pojazd, nie jest proste, bo przepisy nie zawsze są jasne. Na szczęście doradcy z Availo wiele razy rozwiali moje wątpliwości!

Pan Jan

Prawo podatkowe

Każdy kto prowadzi firmę wie, że prawo podatkowe jest bardzo skomplikowane. Najmniejszy błąd może skończyć się poważnymi konsekwencjami. Specjaliści z Availo wielokrotnie doradzili mi w sytuacjach, kiedy przepisy były niejasne.

Zapisz się do newslettera

aby otrzymywać interesujące artykuły o tematyce prawnej, aktualne informacje prawne oraz o nowościach w ofercie.

Pomożemy ci

Masz problem? Skontatuj sie z nami!

[contact-form-7 id="35"]
proste zasady obsługi
95% PRZEDSIĘBIORSTW POLECA nasze usługi
Zdobywca nagrody "Jakość Roku 2013"
9/10 firm skorzystało ponownie z usług
availo

Mówią o nas

Nasi partnerzy