Spółka Availo z dumą pełniła funkcję Partnera nagrody „Nowe Prawo” w prestiżowym Rankingu Kancelarii Prawniczych 2019. Organizatorem konkursu jest „Rzeczpospolita”. Ranking realizowany już był po raz siedemnasty.

To niezwykle ważne wydarzenie dla całej branży prawniczej. Wiceprezes Availo Andrzej Reterski wręczał nagrodę w kategorii „Nowe Prawo”. W tym zakresie uhonorowani zostali:  Raven P. Krupa (1 miejsce), Maciej Panfil i Partnerzy (2 miejsce), Ryszewski, Szubierajski (3 miejsce). Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Dodatkowo, na łamach Rankingu Kancelarii Prawnych ukazał się wywiad z Prezesem Zarządu Availo Grzegorzem Majem.

Fragment artykułu: Nasi klienci doceniają to, że wsparcie prawne otrzymują natychmiast, że świadczą je wyłącznie adwokaci, radcy prawni i doradcy podatkowi, że w ślad za poradą otrzymują także dokument, a nawet pomoc w zorganizowaniu zastępstwa procesowego. Mamy obecnie 1 200 000 klientów uprawnionych do korzystania z naszych usług, a poziom satysfakcji sięga 95 procent. Nasz model jest już dostrzegany i doceniany w innych krajach Europy, wzrasta zainteresowanie jego unikalną konstrukcją. W rezultacie działamy już dziś w jednym z krajów poza Polską, a wkrótce będziemy obecni także na innych rynkach europejskich.

Pełna wersja Rankingu Kancelarii Prawniczych 2019 jest dostępna tutaj:

https://sklep.rp.pl/produkt/ranking_kancelarii_prawniczych_2019.php